داغ ترین ها:

برگزیدگان

برگزیدگان دومین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

 

بخش هنری

رشته خوشنویسی:

 

نستعليق

 اول

سعید

صحرايی

اول

محمد رضا

کیانی

 دوم

ابراهیم

عابدی

دوم

سبز علی

خانی

سوم

محمد

حسین زاده

سوم

موسی

ایمانی سواد کوهی

شایسته تقدیر

محمد رضا

سوزبان

شایسته تقدیر

سید احسان

هاشمی کیا

شایسته تقدیر

حسن

ادیبان

 
 
___________________________________________________________________
 

شكسته نستعليق

اول

ابراهیم

عابدی

اول

محمد

حسین زاده

دوم

محمد رضا

سوزبان

دوم

امیر

منافی

سوم

صباح

اوغازیان

سوم

حسن

ادیبان

شایسته تقدیر

سید محمد سجاد

سجادیان

شایسته تقدیر

مهدی

علیزاده

 
_______________________________________________________________________
 

ثلث

اول

 

 

دوم

 

 

سوم

مریم

صادقی

شایسته تقدیر

سعید

صحرایی

شایسته تقدیر

مینا

امید ملایری

شایسته تقدیر

منصور

ناجی

 
__________________________________________________________________
 

معلي

اول

 

 

دوم

 

 

سوم

 

 

شایسته تقدیر

محمد

محرابی

شایسته تقدیر

آزرده

سعادتمند

 
______________________________________________________________
 

كتابت

اول

نازنین

صادقی

دوم

محمد جواد

صلواتی

سوم

بیتا

امیری

شایسته تقدیر

حسام

اکبری

شایسته تقدیر

رقیه

قریشی

 
 
________________________________________________________________
 

نسخ

اول

فاطمه

کلینی

دوم

فرزاد

نجومی

سوم

نجمه سادات

پور نجفی

شایسته تقدیر

ندا

درخشان

شایسته تقدیر

منصور

ناجی

 
___________________________________________________________
 

چليپا

اول

علیرضا

همایونی

اول

جواهر

پور محمد

دوم

احسان

غلامی

سوم

سارا

حسینی

شایسته تقدیر

ماریا

عثمانی

شایسته تقدیر

سید بهرام

سیف

 
______________________________________________________________
 

ويژه

اول

سید احسان

هاشمی کیا

دوم

احمد

رضایی

دوم

مهدی

واله رو

سوم

محبوب

حمیدی

سوم

فاطمه

کاوسی

شایسته تقدیر

مریم

دهقان خلیلی

شایسته تقدیر

محسن

رجب نیا چناری

 
______________________________________________________________
 
رشته صنایع دستی:
 
 

منبت

شایسته تقدیر

محمد مجید

زنجانی

 

معرق

شایسته تقدیر

محسن

فرقدان

 

فرش

شایسته تقدیر

ندا

پادار

 

دست ساختهاي سنتي

شایسته تقدیر

زهره

کریمی

 

تذهيب

اول

رقیه

رنود

دوم

راضیه

رستمیان

سوم

سهیلا

یوسفی

 

نگارگري

سوم

علی

خوش رش آستانه

سوم

مهناز

رضایی

سوم

زهره

مهری

 
 
______________________________________________________________________
 

رشته عکاسی:

 

آزاد

اول

علیرضا

همایونی

دوم

سارا

امیری

سوم

رضا

ملک محمدی

شایسته تقدیر

 

عقبایی

شایسته تقدیر

 

گلابچی

شایسته تقدیر

 

پگان

 
 

ويژه

اول

 

 

دوم

علی اکبر

اسماعیلی

دوم

سمیه

رنجبر

سوم

محسن

اصغری

سوم

امیر هوشنگ

امیدوار ابر قویی

 
______________________________________________________________
 

رشته طراحی:

اول

مرضیه

جزایی

دوم

حامد

مقدم منش

سوم

سحر

موسی پور

سوم

علی

کریمی

شایسته تقدیر

هاجر

جهانگیر زاده

شایسته تقدیر

آنیتا

عزیزی عامله

______________________________________________________

نقاشی:

نقاشي

اول

مهشید

علی محمدی

دوم

احمد

قاسمی

سوم

 

 

سوم

لیلا

گرجی

شایسته تقدیر

 

 

شایسته تقدیر

 

 

 
_______________________________________________________________
 

کاریکاتور:

اول

 

 

دوم

امیر

محرابی

سوم

فاطمه

بهرامیان

شایسته تقدیر

ناصر

رفیعی

شایسته تقدیر

معصومه

بهمنی

________________________________________________________
 

فیلم:

اول

نعیمه

باقر زاده

دوم

ریحانه

شریعت علوی

سوم

حمید رضا

صادقی گندمانی

شایسته تقدیر

فرید

میر خانی

 
___________________________________________________
 
بخش پژوهش و کتاب:
 

مقالات و پژوهش:

قرآن و عترت

 اول

محسن

رجب نیا

 دوم

خدیجه

حسینی

 سوم

زهرا

عیدی زاده

 سوم

 

علیجانزاده

شايسته تقدير

فاطمه

موثقی

 
 

نماز و نيايش

رتبه اول

طاهره

عباسی شاهکوه

رتبه دوم

نوشین

کاشفی

رتبه سوم

منصوره

فتح ابا دی

شايسته تقدير

نرگس

مومنی

 

حجاب و عفاف

رتبه اول

محمد رضا

رفیعایی

رتبه دوم

راضیه

ته بندی

رتبه سوم

رضا

مساعد رونکیانی

شايسته تقدير

زهره

خبازی

 

فرهنگی دینی

رتبه دوم

سید جواد

حسینی نژاد

رتبه سوم

نرجس خاتون

ایتی

شايسته تقدير

سید موسی

زین العابدین

 
 
___________________________________________________________________
بخش ادبـــــــــی:
 
 

داستان كوتاه

 اول

سيد عبد اله

مولوي

 اول

 

 

 دوم

رقيه

حسين نيا

 سوم

كبري

مرادي

شايسته تقدير

مريم

نوري

شايسته تقدير

محسن

خدايار

شايسته تقدير

فرزاد

رزمي فرد

 
 

خاطره نويسي

 اول

نرجس خاتون

آيتي

 دوم

 

 

 سوم

سيد علي

موسوي

شايسته تقدير

مجتبي

روشندل

شايسته تقدير

سحر

مكارم

 

نثر ادبي

 اول

سولناز

پور رنجبري

دوم

مطهره

باغستاني

 دوم

مريم

آذري

 سوم

سنا

عباسي زاده

شايسته تقدير

محمد

صالح

شايسته تقدير

ايمان

نسترن

 
 

فيلم نامه

 دوم

فريد

مير خاني

 سوم

احمد

حامدي

 
 
 
 
 
 

اخبار برگزیده

پر بازدید ترین