داغ ترین ها:

داوران

بخش فیلم

فیلم کوتاه: بلال طاهری، محمود نظرعلیان، مسعود سلامی

فیلم مستند: محمود رحمانی، هادی آفریده، سحر مصیبی

نماهنگ: فرشاد فرشته حکمت، امیرحسین مدرس، امیرحسن ندایی

پویانمایی: فرهاد علیزاده، محمدعلی صفورا

هیئت انتخاب گویندگی و اجرا: سیدجواد یحیوی، محسن احتشامی، فاطمه آل عباس

هیئت داوران گویندگی و اجرا: الهام صفوی زاده، امیرحسین مدرس، سیدجواد یحیوی

فیلمنامه نویسی: برزو نیک نژاد، آرش قادری، حسین حسنی

مواد تبلیغی فیلم و تئاتر: بابک برزویه، احسان برآبادی، آرش معیریان

فیلم موبایلی: مجید برزگر، کمند امیرسلیمانی

تحقیق و پژوهش: فرحناز رافع، سعید اسدی، رحمت امینی

 

بخش تئاتر

هیئت انتخاب صحنه ای و خیابانی سلامت: امیرکاوه آهنین جان، محمد حاتمی، قربان نجفی

هیئت انتخاب صحنه ای و خیابانی آزاد: افشین هاشمی، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی

هیئت داوران صحنه ای آزاد: محمد رحمانیان، افروز فروزند، محسن قصابیان

هیئت داوران صحنه ای سلامت: افسر اسدی، بهرام شاهمحمدلو، امیرکاوه آهنین جان

هیئت داوران خیابانی آزاد و سلامت: اردشیر صالح پور، شهرام کرمی، رحیم نوروزی

هیئت انتخاب نمایشنامه خوانی: محمودرضا رحیمی، شبنم قلی خانی، مهرداد رایانی مخصوص

هیئت داوران نمایشنامه خوانی: ایوب آقاخانی، آزیتا حاجیان، کوروش نریمانی

نمایشنامه نویسی: نوشین تبریزی، سلما سلامتی، مرضیه ازگلی

هیئت انتخاب استندآپ کمدی: احسان کرمی، مرضیه برومند، امیرحسین صدیق

هیئت داوران استندآپ کمدی: امیرحسین رستمی، شقایق دهقان، محمدرضا هدایتی

 

بخش موسیقی

خوانندگی پاپ: مانی رهنما، بابک زرین، حمیدرضا حامی

گروه نوازی سنتی: شهرام میرجلالی، محمد اسماعیلی، نادر یونسی سینکی، مسیح تحویلداری

آواز ایرانی: حسین علیشاپور، فریدون شهبازیان، بامداد فلاحتی، پوریا اخواص

 

بخش ادبی

شعر کلاسیک: غلامرضا طریقی، مجید معارف وند، امید صباغ نو، احسان افشاری، عمران میری، محمدعلی بهمنی، افشین علا

ترانه: حسین غیاثی، حامد عسگری، حسن علی شیری، سیدعباس سجادی، مهدی ایوبی

شعر نو: لیلا کردبچه، مجید سعدآبادی، صابر کاکایی، گروس عبدالملکیان، محمد شمس لنگرودی

نثر طنز: امید مهدی نژاد، علیرضا لبش، مهدی فرج الهی، سیدعلی میرفتاح، رویا صدر

شعر طنز: مهدی استاد احمد، صابر قدیمی، ناصر فیض، اکبر اکسیر

خاطره نویسی: سیداکبر میرجعفری، محمدجواد آسمان، بهاره رهنما، صابر قدیمی

نثر ادبی: عبدالحمید ضیایی، محمد سهرابی نژاد، ساسان ناطق، حبیب محمدزاده، فوژان احمدی، کامران رسولزاده، عبدالرحیم سعیدی راد

داستان کوتاه: نیره توکلی، مرجان فولادوند، انوشه منادی، ناهید معتمدی، فاضل ترکمان، مهرداد صدقی، فریدون عموزاده خلیلی، شهرام اقبال زاده

 

بخش هنرهای تجسمی

پوستر: کوروش پارسانژاد، احمد آقاقلی زاده، علی وزیریان ثانی

عکس: رسول اولیازاده، محمود عبدالحسینی، مهدی مقیمی نژاد

خوشنویسی: جلیل رسولی، محمدسعید نقاشیان، غلامرضا راهپیما، صداقت جباری، حسین غلامی

صنایع دستی: حسین یاوری، آیدین آغداشلو، فرهاد فلاح

نگارگری: پرویز حاصلی، امیرحسین آقامیری، پرویز اسکندرپور خرمی

طراحی: احمدرضا دالوند، مرتضی گودرزی دیباج، مرتضی حیدری

نقاشی و تصویرسازی: احمدرضا دالوند، مرتضی گودرزی دیباج، مرتضی حیدری

نقاشی خط: احمدرضا دالوند، مرتضی گودرزی دیباج، مرتضی حیدری

کاریکاتور: مسعود شجاعی طباطبایی، مازیار بیژنی، محسن نوری نجفی

اخبار برگزیده

پر بازدید ترین