داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

دومین روز از چهارمین دوره "مشاعره سلامت" برگزار شد

دومین روز از چهارمین دوره مسابقات "مشاعره سلامت" در مجتمع فرهنگی تفریحی وزارت بهداشت، روز پنجشنبه ۲۲ آذرماه پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ؛ در مسابقات روز دوم، ابتدا مسابقه گروه "I" متشکل از دانشگاه‌های تبریز، آبادان و شاهد برگزار شد که در پایان تیم آبادان با کسب ۸۵ امتیاز به دور بعد صعود کرد و در این گروه دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دور مسابقات خارج شد.

همچنین در گروه "J" مسابقه تیم های شیراز، هرمزگان و یزد پیگیری شد که از این گروه نیز دانشگاه علوم پزشکی یزد به مرحله بعدی صعود کرد. همچنین در گروه "k" شاهد رقابت دانشگاه شهید بهشتی، اردبیل و ارومیه بودند که از این گروه تیم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گوی سبقت را از هم گروه های خود ربود و توانست به دور دوم مسابقات راه پیدا کند.

از گروه "L" دانشگاه های علوم پزشکی وارستگان، بابل و البرز با هم به رقابت پرداختند و دانشگاه علوم پزشکی بابل توانست با کسب 100 امتیاز پیروز این رقابت ادبی شد.

در ادامه پس از دو ساعت رقابت از گروه "M" از بین  دانشگاههای علوم پزشکی ایلام، رفسنجان و سراب، دانشکده علوم پزشکی با شگفتی توانست برنده این مصاف شد.

در گروه پایانی مرحله اول مسابقات، دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، کاشان و ایران با هم مصاف کردند و در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مرحله بعد صعود کرد.

با توجه به پایان برگزاری مسابقات دور اول، تیم های کرمان، مازندران، لرستان، جهرم، تهران، زنجان، قم، گیلان، یزد، بابل، اصفهان، آبادان، اردیبل، سراب به عنوان 14 سرگروه به دور بعد راه یافتند. همچنین دو تیم گناباد و دزفول به عنوان قهرمان و نایب قهرمان دور قبل نیز از پیش به دور دوم صعود کرده بودند. از میان 4 تیم ایران، شیراز، اهواز و رفسنجان که بیشترین امتیاز تیم دوم را در مرحله اول کسب کرده بودند، پس از برگزاری مسابقه حذفی تیم های ایران و شیراز نیز به مرحله دوم راه پیدا کردند.

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر، ۱۳۹۷
۰۵:۴۷ - ۹۸/۰۳/۳۰