۱۳۹۷/۲/۱۸ سه شنبه
(0)
(0)
برنامه های پنجمین روز جشنواره بین المللی سیمرغ اعلام شد
برنامه های پنجمین روز جشنواره بین المللی سیمرغ اعلام شد
در پنجمین روز نهمین جشنواره بین المللی سیمرع نمایش های صحنه ای و خیابانی، مسابقات خوانندگی پاپ، استندآپ کمدی و گروه نوازی موسیقی از صبح امروز(سه شنبه ۱۸ اردیبهشت) دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، در پنجمین روز از نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، تئاتر آزاد «مرز» اثر اشکان اسلامی در سانس های ۱۰ و ۱۱:۱۵ و تئاتر آزاد «والس تصادفی» به کارگردانی محمدرضا خادمی از ساعات ۱۶ و ۱۷:۳۰ در سالن استاد رشیدی به روی صحنه می رود.
همچنین تئاتر سلامت «آواز ستاره ها» به کارگردانی احمد صمیمی در سانس های ۱۱:۱۵ و ۱۴ و تئاتر سلامت «بوی تند اسید» اثر مهران سمیعی در سانس های ۱۹ و ۲۰:۳۰ اجرا می شوند.
در سالن استاد کشاورز نیز تئاتر سلامت «چرخ» اثر کاوه نورمحمدی در دو سانس ۱۴ و ۱۶ و در سالن استاد مشایخی تئاتر سلامت «سمفونی استخوان های ترک خورده» اثر سعید خیرالهی در سانس های ۱۶ و ۱۷:۳۰ به روی صحنه می روند.
در سالن استاد محمد تئاتر آزاد «چگونه تاریخچه کمونیسم را برای بیماران روانی توضیح دهیم؟»به کارگردانی علیرضا جمادی مقدم در دو سانس ۱۱:۱۵ و ۱۴ اجرا می شوند.
در سالن اصلی نیز فینال مسابقات خوانندگی پاپ از ساعت ۱۹ برگزار می شود.
در فضای باز نیز مرحله نهایی مسابقه استندآپ کمدی در بخش آزاد و سلامت از ساعت ۱۶ برگزار می شود.
در سالن ۱ فرهنگسرای خاوران نیز مسابقات گروه نوازی در بخش موسیقی میان دانشجویان شهرهای اصفهان، همدان، کرمان، اهواز، شیراز، مازندران و ارومیه برقرار خواهد بود.
در فضای باز پردیس تئاتر‌تهران نمایش های خیابانی «دینامیت قرن ۲۱» اثر سامان صوفیان از ساعت ۱۰:۳۰ ، «صحنه سهراب کشی» اثر معصومه رنجی از ساعت ۱۱، «دردخوزی» به کارگردانی دل آرا جاویدان در سانس ۱۱:۳۰، نمایش خیابانی «عاشقانه به وقت جنگ» اثر حمیدرضا ارجمندی از ساعت ۱۴ و «گایانوس بی گندم» اثر فاطمه محمدیان شمالی از ساعت ۱۴:۳۰ اجرا می شوند.
کارگاه تئاتر‌ پنجمین روز از جشنواره نیز از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن پلاتو ۲ پردیس تئاتر تهران در حال برگزاری است.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز