۱۳۹۷/۲/۱۸ سه شنبه
(0)
(0)
فینال مسابقه خوانندگی پاپ جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد
فینال مسابقه خوانندگی پاپ جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد
مرحله نهایی مسابقه خوانندگی پاپ با اجرای 8 خواننده جوان از دانشگاه های علوم پزشکی کشور عصر امروز(سه شنبه 18 اردیبهشت) در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، آخرین مرحله مسابقه خوانندگی پاپ نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ سه شنبه 18 اردیبهشت ماه با حضور خشایار اعتمادی، مانی رهنما و حمید حامی داوران بخش موسیقی، با اجرای 8 خواننده جوان برگزار شد.
 اعتمادی با بیان این که باعث افتخار اوست که در این دوره از جشنواره حضور دارد، اظهار کرد:  هریک از ما داوران، پیش از این بیش از 100 اجرا روی صحنه داشته ایم اما نمی دانم چرا در جمع شما دانشجویان حس و حال دیگری داریم.
وی افزود: ما به دعوت بابک زرین آهنگساز توانای کشورمان در این جشنواره حضور داریم . از تمام کسانی که با هماهنگی از ماه ها قبل برای این برنامه زحمت کشیده اند، سپاسگزارم.
در ادامه این مراسم کاظم خموش از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سپهر سویزی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، محمد طباطبایی مقدم از دانشگاه علوم پزشکی گناباد، علیرضا جعفر از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، فرزاد یادمهر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، علی حسن زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، محمد ندایی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان و بهنام اسکندری از دانشگاه علوم پزشکی اهواز به اجرای قطعات منتخب خود پرداختند.
در پایان این مراسم به انتخاب داوران بخش خوانندگی پاپ، خموش، سویزی، طباطبایی مقدم، علیرضا جعفر و یادمهر به مرحله نهایی این رقابت موسیقی راه یافتند.
نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با برگزاری سومین اختتامیه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به کار خود پایان می دهد.

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز