۱۳۹۷/۲/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
جشنواره سیمرغ نهم به ایستگاه پایانی رسید؛ معرفی برگزیدگان تئاتر و موسیقی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ
جشنواره سیمرغ نهم به ایستگاه پایانی رسید؛ معرفی برگزیدگان تئاتر و موسیقی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ
نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با معرفی برگزیدگان بخش های تئاتر و موسیقی به کار امشب(چهارشنبه 19 اردیبهشت) در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، برگزیدگان دو بخش تئاتر و موسیقی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ معرفی شدند.

رشته استندآپ کمدی بخش فرهنگ سلامت
رتبه اول(به طور مشترک): سید محسن هاشمی از دانشگاه آزاد واحد نجف آباد و طاهره اکبری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رتبه سوم: علیرضا خرمی زاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل
در این بخش رتبه دوم انتخاب نشده بود.

 رشته استندآپ کمدی بخش آزاد
رتبه اول: بهنام بهادری از دانشگاه علوم پزشکی مازندران
رتبه دوم: سامان صوفیان از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
رتبه سوم: زیبا طاهرزاده از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

رشته نمایشنامه نویسی بخش فرهنگ سلامت
رتبه اول: علی محمد جعفری برای «پژمرده های پنجره نشین» از دانشگاه علوم پزشکی همدان
رتبه دوم: امیر دلفانی برای «رابطه» از دانشگاه آزاد
رتبه سوم: پدرام محمدپور ده بزرگ از دانشگاه شهید ایزد پناه یاسوج برای «کرونولوژیی خونین از ذهن درخشان»

رشته نمایشنامه نویسی بخش آزاد
رتبه اول: محمد دهقانی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای «سی و پنج متری»
رتبه دوم: محمد مهدی جاویدان از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برای «گزارش یک سرقت نافرجام»
رتبه سوم: محمد امین درویش پور برای «مهمان ناخوانده» از دانشگاه علوم پزشکی  آبادان

مجری گری بخش آزاد
رتبه اول: نیلوفر فصیحی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
رتبه دوم: صادق امیری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان
رتبه سوم(به طور مشترک): معصومه حاجی زاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل و پویا نعیم از دانشگاه علوم پزشکی همدان

تئاتر خیابانی بخش فرهنگ سلامت
جایزه بهترین بازیگری مرد تئاتر خیابانی را مصطفی کولیوندی برای «o+» از آن خود کرد. در این بخش هیات داوران از مجید یوسفی راوندی از دانشگاه صداوسیما «لطفا به محدوده جرم نزدیک نشوید» و احمد صمیمی از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر برای «نگرانم» تقدیر کردند.
جایزه بهترین بازیگری زن در بخش تئاتر خیابانی به سارا علی محمدی برای نمایش «عاشقانه ای به وقت جنگ» اهدا شد.
جایزه بهترین طرح و ایده تئاتر خیابانی ضمن تقدیر از امین وحیدی پور از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران برای نمایش «نگرانم» به سعید خیراللهی از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر برای «o+» تعلق گرفت.
جایزه بهترین کارگردانی تئاتر خیابانی ضمن تقدیر از سعید خیراللهی برای نمایش  «o+» به احمد صمیمی از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر برای نمایش «نگرانم» تعلق گرفت.
جایزه ویژه هیات داوران در این بخش برای طراحی صحنه به حمیدرضا ارجمندی از دانشگاه ایران برای نمایش «عاشقانه ای برای جنگ» تعلق یافت.
جایزه ویژه موسیقی نیز به احمد جعفری برای نمایش «عاشقانه ای برای جنگ» اهدا شد.

بهترین تئاتر خیابانی بخش فرهنگ سلامت
رتبه اول: احمد صمیمی برای «نگرانم» از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر
رتبه دوم: مصطفی مباشر امینی از دانشگاه ازاد اسلامی برای نمایش «گاهی بگو نه»
رتبه سوم: سعید خیراللهی برای نمایش «o

رشته تئاتر خیابانی بخش آزاد
هیات داوران در بخش بهترین بازیگر زن تئاتر خیابانی( آزاد؛ ویژه دانشجویان سراسر کشور) هیج بازیگری را شایسته دریافت جایزه ندانستند.
سید مجید میرحسینی برای اثر «معرکه» از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جایزه بهترین بازیگری مرد تئاتر خیابانی بخش آزاد را دریافت کرد.
جایزه بهترین طرح و ایده تئاتر خیابانی بخش آزاد به طور مشترک به سید مجید میرحسینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای اثر «معرکه» و علیرضا رضایی برای اثر «درد خوزی» از دانشگاه علوم پزشکی اهواز تعلق گرفت.
 جایزه بهترین کارگردانی تئاتر خیابانی بخش آزاد به دل آرا جاویدان و معصومه احمدی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای نمایش «درد خوزی» اهدا شد.
هیات داوران در رشته تئاتر خیابانی بخش آزاد، هیچ گروهی را شایسته کسب رتبه اول تا سوم ندانستند اما گروه تئاتر خیابانی «دردخوزی» در این بخش شایسته تقدیر شناخته شدند.

رشته نمایشنامه خوانی بخش آزاد
رتبه اول: ملیحه لطفی برای اثر «خشم شدید فیلیپ هوتس» از دانشگاه علوم پزشکی بابل
رتبه دوم: فاطمه پدیداران برای اثر «کمدی سیاه» از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
رتبه سوم: محمدرضا ساکی برای اثر «مقام استادی» از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

جایزه بهترین نقش خوان مرد نمایشنامه خوانی آزاد ضمن تقدیر از محسن رضوانی برای «خشم شدید فیلیپ هوتس» از دانشگاه علوم پزشکی بابل به سید امیررضا نعمت اللهی برای نمایشنامه خوانی «افرا» تعلق گرفت.
جایزه بهترین نقش خوان زن نمایشنامه خوانی آزاد ضمن تقدیر از نگار محمد زاده برای «سرنوشت سوسک» از دانشگاه علوم پزشکی قم، به راضیه ثالثی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «اعترافاتی درباره زنان» اهدا شد.
جایزه بهترین کارگردانی تئاتر خیابانی بخش آزاد به ملیحه لطفی برای نمایش «خشم شدید فیلیپ هوتس» تعلق گرفت. در این بخش از محمدرضا ساکی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز کارگردان نمایش «مقام استادی» و فاطمه پدیداران کارگردانی نمایش «کمدی سیاه» از دانشگاه علوم پزشکی بابل تقدیر شد.

بخش موسیقی آزاد
رشته آواز بخش موسیقی آزاد(ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی)
رتبه اول: شهرام فلکی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان
رتبه دوم: بهروز کاویانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
رتبه سوم: اسماعیل الله دادیان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رشته خوانندگی پاپ بخش موسیقی آزاد (ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی)
رتبه اول: کاظم خموش از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رتبه دوم: محمد طباطبایی مقدم از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
رتبه سوم: سپهر سویزی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

رشته تک نوازی
جمال یزدانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تک نوازی دف شایان تقدیر شناخته شد.
در این بخش بابک بخشایی برای تک نوازی ویولن و اتابک بخشایی برای تک نوازی سنتور از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نوازندگان برتر معرفی شدند.

رشته گروه نوازی موسیقی
 رتبه اول: گروه نوازی دانشگاه علوم پزشکی همدان به سرپرستی محمدرضا خوش طریق
رتبه دوم: گروه نوازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سرپرستی اتابک بخشایی
رتبه سوم: گروه نوازی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به سرپرستی شایان عیدی وندی










 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی