۱۳۹۵/۱۰/۱۰ جمعه
(0)
(0)
برگ زرینى دیگر براى جشنواره فرهنگى
برگ زرینى دیگر براى جشنواره فرهنگى
سیدمحمدحسین پورفاضلی در یادداشتی درباره بخش مرور تئاتر ایران جشنواره فرهنگی نوشته است: در حالى صبح امروز، ١٠ دى ماه ١٣٩٥، دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر ٤٠ اثر برگزیده بخش مرور تئاتر ایران را اعلام کرد که اسامى نام آشنایى براى جشنواره فرهنگى وزارت بهداشت به چشم مى آمد. شاید در نگاه اول، این اسامى همانند دیگر برگزیدگان فقط یک اسم باشند؛ اما براى علاقه مندان به جشنواره فرهنگى که دوره هفتم آن را از نزدیک لمس کرده اند، اسامى همچون احسان ملکى، محسن قصابیان و مسعود شاکرمى تنها یک اسم مثل بقیه افراد نیست.

احسان ملکى کارشناس هنرى معاونت فرهنگى و دانشجویى وزارت بهداشت، مدیر هنرى جشنواره هفتم و یکى از اعضاى اصلى جشنواره هشتم که بزودى به عنوان مدیر هنرى جشنواره هشتم معرفى می شود با تئاتر "چیدا" در جشنواره بین المللى تئاتر فجر حضور خواهد داشت.

محسن قصابیان، داور فیلمنامه نویسى جشنواره هفتم، گوینده رادیو و آنونس جشنواره و یکى دیگر از اعضاى جشنواره هفتم با تئاتر "خرمهره" در جشنواره تئاتر فجر حضور خواهد داشت.مسعود شاکرمى یکى دیگر از داوران جشنواره هفتم در بخش فیلمنامه نویسى، امسال با نویسندگى نمایش "چیدا" در کنار احسان ملکى به امید درخشش در تئاتر فجر است.

‎این اتفاق نشان مى دهد که در جشنواره فرهنگى بحث انتخاب هیئت داوران با چه سختگیرى و حساسیت هایى در دوره گذشته صورت گرفته است و ان شاالله امسال نیز داوران سرشناس و باتجربه آثار بزرگترین جشنواره فرهنگى را که به حق، بزرگترین جشنواره فرهنگى هنرى کشور است، داورى خواهند کرد. در پایان نیز اعلام مى کنیم که منتظر اتفاقات بزرگ و هیجان انگیز در جشنواره فرهنگى باشید.
 
‎به امید موفقیت روزافزون همه هنرمندان سرزمینم/ با احترام
‎سید محمد حسین پورفاضلى
‎مسئول دبیرخانه جشنواره فرهنگى وزارت بهداشت

〰〰〰〰〰〰〰〰
📡 اخرین اخبار جشنواره فرهنگى در 
‏@Radanews
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی