۱۳۹۶/۲/۱۱ دوشنبه
(1)
(0)
فضای جشنواره فرهنگی، غافلگیرم کرد
فضای جشنواره فرهنگی، غافلگیرم کرد
یکی از داوران بخش مواد تبلیغی تاکید کرد کیفیت آثار و شور و شوق شرکت کنندگان در جشنواره فرهنگی او را غافلگیر کرده است.

بابک برزویه عکاس باسابقه سینما به ستاد خبری جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: نمی‌توان از  یک دانشجو که در رشته‌های غیر هنری درس می‌خواند این انتظار را داشته باشیم که در رقابتی هنری، کاری بسیار حرفه ای ارائه دهد. من معمولا در داوری ها خودم را جای طرف مقابل می گذارم و بعد کار و اثر وی را قضاوت می کنم. با این اوصاف آثاری که برای بخش نهایی ارسال شده بودند خوب و دارای استاندارد بودند و این را به عنوان یک تعریف بی پشتوانه عرض نمی کنم. دوستانی که در شهرستان‌های کوچک زندگی می‌کنند و آثارشان را در شهرهای خود تولید کرده بودند با بضاعت همان شهر در این جشنواره شرکت کردند. بین این کارها آثار موفق زیادی دیدم که نشان دهنده تلاش این دانشجویان است و جای تقدیر دارد.

عکاس فیلم «جرم» جو شاد مراسم اختتامیه را یکی از بهترین بخش های جشنواره فرهنگی دانست و گفت: از حضور در اختتامیه جشنواره فرهنگی وزرات بهداشت بسیار لذت بودم و شور و شعف و جوی که بر این مراسم حاکم بود آنقدر صمیمی و شاد بود که من را به پانزده سال پیش و زمان دانشجویی خودم برد. چنین جو شاد و صمیمانه‌ای به مدیریت بسیار خوب دبیرخانه این جشنواره و تدبیر افرادی بازمی‌گردد که چنین جشنواره ای را ترتیب داده اند و واقعا جای تقدیر دارد. مدیران این جشنواره انسان‌هایی با انرژی مثبت هستند و این انرژی مثبت را می‌شد در تک تک شرکت کنندگان هم دید.

برزویه گفت: من درخانواده ای بزرگ شده ام که متخصص و پزشک در آن زیاد است و پدرم هم یک پزشک است. می دانم این قشر زندگی شان را وقف مردم می‌کنند و شبانه روز به فکر حرفه‌شان هستند. خبر دارم که چقدر در این شغل استرس و نگرانی و مسئولیت  وجود دارد. در زندگی پدرم تفریحی ندیدم و این قطعا مطلوب نیست.  این عالی است که یک دانشجوی پزشکی از دوران تحصیل با هنر مانوس شود و این در زندگی شخصی وی و حتی زندگی خانوادگی‌اش اثر مثبت خواهد داشت. این پزشک با دیدگاه هنری و لطیف به مردم و بیمارانش خواهد نگریست و این بزرگترین دستاورد جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت برای این دانشجویان عزیز است.  
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز