داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

اعلام رتبه بندی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ / شیراز اول شد، تبریز دوم و مشهد سوم

ادامه...

رتبه اول رشته نگارگری دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ گفت: این جشنواره به اهمیت رعایت برخی مسائل بهداشتی و پزشکی تاکید می کند و کیفیت آثار آن درخور است.

ادامه...

دبیر بخش تجسمی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ معتقد است پرداختن به هنر در جامعه پزشکی در نوع ارتباط اهالی این حوزه با بیماران و افزایش بهره وری امر درمان موثر است.

ادامه...

بخش استنداپ دهمین جشنواره بین‌الملیل سیمرغ تا کنون که تنها یک روز به پایان این رویداد فرهنگی، هنری باقی مانده است، مورد توجه شرکت‌کنندگان، علاقه‌مندان و داوران قرار گرفته است. علی فریادی یکی از شرکت‌کنندگان در این بخش بود که اجرای استنداپش به مذق داوران خوش آمد. به همین بهانه گفت‌وگویی با او داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

ادامه...

جشنواره سیمرغ امسال نسبت به دوره‌های گذشته بر ارتقای کیفیت آثار و برگزاری در جهت آگاهی بخشی به جامعه در حوزه فرهنگ سلامت برنامه‌ریزی کرده است.

ادامه...

قاسم رحیم‌زاده داور بخش گروه‌نوازی و سرود دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ معتقد است به واسطه استعدایابی و تربیت دانشجویان در رشته‌های مختلف هنر می‌توان مسیر حرفه‌ای و کاری آن‌ها را نیز تغییر داد و چهره‌های ماندگاری را به تاریخ هنر معرفی کرد.

ادامه...