داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

حضور دبیرخانه جشنواره فرهنگی در یک جشنواره دانشجویی

دبیرخانه دائمی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت از امروز در جشنواره کانون‌های دانشگاهی مستقر شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره، از یکشنبه 21 آذرماه در دانشگاه امیرکبیر تهران، ششمین جشنواره کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاههای وزارت علوم برگزار می‌شود. دبیرخانه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت هم در این رویداد غرفه دارد و به همراهی تعدادی از سفیران دانشجویی به معرفی این جشنواره می پردازد. علاقه‌مندان از امروز تا چهارشنبه 24 آذرماه فرصت دارد به محل این نمایشگاه در دانشگاه امیرکبیر، راهروی سپیدار، غرفه 15 مراجعه کرده و اطلاعات لازم درباره جشنواره را کسب کنند. هنرمندان، اعضای هیات انتخاب و دبیران این جشنواره در ایام برگزاری جشنواره میهمان غرفه هستند.
دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در تهران، میدان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از چهارراه طالقانی، ‌نبش کوچه گیلان، پلاک 1605 واقع است. تلفن‌های دبیرخانه برای برقراری تماس عبارتند از: 88946917-021 و 88946916-021 مخاطبان جشنواره می‌توانند برای اطلاع از اخبار به سایت www.festivalf.ir و کانال تلگرام @Radanews  مراجعه کنند.

هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی،  اردیبهشت 1396 در تهران برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر، ۱۳۹۵
۰۳:۵۴ - ۹۹/۱۲/۰۸