داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

یک اختتامیه پرشور/ ستاره‌هایی برای فردای ایران

سومین شب از مجموعه اختتامیه های جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، حال و هوایی ویژه داشت.

به گزارش روابط عمومی هشتمین جشنواره فرهنگی، آیین اختتامیه سوم، هشتمین جشنواره فیلم فرهنگی ساعت 17 چهارشنبه 30 فروردین ماه آغاز شد و بیش از پنج ساعت به طول انجامید. با این حال این اختتامیه پرشورترین مراسم پایانی این دوره بود. تماشاگران از دیدن استعدادهای درخشان موسیقی پاپ شوکه شدند، اجراهایی حرفه‌ای، پر احساس و غافلگیر کننده. 

دکور اختتامیه عوض شده بود و به دلیل اجراهای زنده دانشجویان،پیانویی سفید در گوشه ای از سن به چشم می خورد. برنامه اختتامیه طولانی بود، اما جذابیت تئاتر و موسیقی و حضور چهره های جذاب برای جوانان دانشجو مراسم را شیرین و دوست داشتنی کرده بود. باید گفت اجرای یاسر خاسب غافلگیری بزرگ مراسم امشب بود و نکته مهم این که دانشجویان با این اجرای متفاوت ارتباط برقرار کرده، دقایقی برای این هنرمند تئاتر دست زدند. شور و اشتیاق حاکم بر سالن که تا دقایق پایانی ادامه داشت، مدعوین و داوران را به وجد آورده بود. بسیاری از داوران روی سن، از فضای سالن حیرت زده می شدند و نمی توانستند شوقشان را پنهان کنند.

اختتامیه یک سخنرانی از مسئولان داشت، نطق آقای دکتر فراهانی بااحساس، منصفانه و اثر گذار بود. هر چه سخنرانی رئیس جشنواره پیش می رفت حاضران بیشتر سکوت می کردند تا بشنوند. هوشمندی آزیتا حاجیان یکی از داوران بخش تئاتر، در مواجهه با مشکلی که پیش آمده بود، یکی دیگر از امتیازهای مراسم امشب بود. همچنین حضور محمدرضا علیمردانی که هم صدا و هم شوخی هایش محبوب و معروف است. نحوه ورود او به سن و از میان جمعیت هم ایده جذابی بود. پخش تصاویری از روند اجرایی جشنواره و روزهایی که پشت سر گذاشته شده بود هم یک گزارش تصویری از هشتمین جشنواره فرهنگی بود. جشنواره ای که به نظر می رسد آنهایی که تجربه اش کرده‌اند، تا سال ها طعم شیرینش را دریاد خواهند سپرد.

تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین، ۱۳۹۶
۱۳:۴۸ - ۹۹/۰۹/۱۰