داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

«جاده قیدار» به سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت

«جاده قیدار» به کارگردانی شهریار بهاری به بخش خارج ‌از صحنه(آف‌استیج) گرایش «تئاتر خیابانی» سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت.

به گزارش روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، «جاده قیدار» به کارگردانی شهریار بهاری که در هشتمین دوره جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت (جشنواره بین المللی سیمرغ) در بخش تئاتر خیابانی شرکت کرده بود با رایزنی دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ و با توجه به نگاه ویژه دبیر جشنواره تئاتر فجر، پس از بازبینی آثار معرفی شده از سوی این دبیرخانه، به سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت.

«جاده قیدار» از دانشگاه علوم پزشکی کردستان در دوره گذشته جشنواره بین المللی سیمرغ، بهترین طراحی فضای خیابانی و رتبه سوم برگزیدگان تئاتر خیابانی را کسب کرده بود.

فریندخت زاهدی، لیلا ارجمند و لیلی رشیدی هیئت انتخاب سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را بر عهده داشتند.

گفتنی است دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ ۶ اثر برتر هشتمین دوره این جشنواره در رشته های تئاتر صحنه ای و خیابانی بخش آزاد را جهت بازبینی به دبیرخانه تئاتر فجر معرفی کرده بود.

نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ راهیابی تئاتر خیابانی «جاده قیدار» را به اعضای پر تلاش گروه و اهالی فرهنگ و هنر خطه کردستان تبریک می گوید و برای این اثر آرزوی موفقیت و راهیابی به جشنواره های متعدد را دارد.
 

تاریخ انتشار: ۱۳ آذر، ۱۳۹۶
۰۴:۴۱ - ۹۹/۰۴/۱۷