داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

نیما کرمی با حضور در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ: بخش اجرا کیفیت بالاتری نسبت به سال های گذشته دارد

نیما کرمی مجری و کارشناس سیما درباره مسابقه مجری گری نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ گفت: این دوره از جشنواره بین المللی سیمرغ نسبت به سال های گذشته از لحاظ کیفی بهتر شده است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سیمرغ، نیما کرمی مجری سیما که در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ مسئولیت داوری بخش مسابقه مجری گری را برعهده داشت، بیان کرد:  به نظر من این دوره از جشنواره بین المللی سیمرغ نسبت به سال های گذشته از لحاظ کیفی بهتر شده است. 22 نفر به مرحله نهایی مسابقه راه یافتند و به زودی اسامی برندگان اعلام می شود.
وی افزود: با اینکه سطح مسابقه نسبت به سال های پیش بهتر شده است اما همچنان مشکلاتی در اجراهای دانشجویان به چشم می خورد. با این وجود این که دانشجویان علوم پزشکی به حوزه اجرا تا این حد علاقه دارند، باعث خوشحالی است.
مجری برنامه «صبحی دیگر» با اشاره به معیارهای انتخاب برگزیدگان مسابقه اجرای جشنواره توضیح داد: برخی معیارها مانند بیان، خلاقیت، پوشش و لباس، ارتباط چشمی با مخاطب و محتوای کلام که در اجرای زنده در تلویزیون خیلی مهم هستند برای انتخاب برگزیدگان این مسابقه بسیار اهمیت دارند.
وی ادامه داد: بسیاری از شرکت کنندگان این ویژگی ها را داشتند و توانستند آن را در اجرای خود به خوبی نشان بدهند و کسانی هم بودند که هیچ خلاقیتی به کار نبردند.
کرمی همچنین با اشاره به انتظار خود از فعالیت بخش مسابقه اجرا در دوره های آتی جشنواره بین المللی سیمرغ گفت: انرژی دانشجویان خوشبختانه خیلی زیاد است و این یک نکته مثبت است اما از شرکت کنندگان دوره بعد انتظار می رود که با تلاش و پیگیری خود بتوانند به اجرای تلویزیون نیز وارد شوند. 

تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷
۰۴:۲۱ - ۹۹/۱۲/۰۸