داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

اعلام برنامه های نمایشی چهارمین روز از نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

جزئیات اجراهای نمایشی و اکران فیلم چهارمین روز نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در پردیس تئاتر تهران اعلام شد. 

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، 17 اردیبهشت ماه چهارمین روز از نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، در سالن استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران، تئاتر آزاد «زار» به کارگردانی آیدا عزت پور از شیراز در سانس های 10 و 11:15 به روی صحنه می رود. 
همچنین در سالن استاد نصیریان نمایشنامه خوانی «افرا» اثر بهنام رییسی از شهرکرد از ساعت 10 در 140 دقیقه اجرا می شود. 
در سالن استاد کشاورز نیز تئاتر سلامت «پراگ» به کارگردانی محمدسیاح ترنیک از قوچان از ساعت 10  و 11:15 و نمایشنامه خوانی «اعترافاتی در مورد زنان» اثر سعیده سالاری از ساعت 16  به روی صحنه می رود. 
سالن استاد مشایخی تئاتر آزاد «خانه» به کارگردانی نگار ملکی زاده از بجنورد از ساعت 11:15 و 14 روی صحنه می رود. 
سالن استاد استادمحمد نیز میزان مخاطبان تئاتر سلامت «رابطه» به کارگردانی امیر دلفانیدر سانس های 11:15 و 14 است. 
نمایش فیلم های منتخب دانشجویی نیز از ساعت 14 در سالن سینمای پردیس تئاتر تهران آغاز می شود. در فرهنگسرای خاوران نیز مسابقات گروه های سرود شرکت در بخش موسیقی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از ساعت های 11:15 و 14 برگزار می شود. 
در بخش فضای باز پردیس تئاتر تهران نیز نمایش های خیابانی سلامت «گاهی بگو نه» به کارگردانی مصطفی مباشر از اسلامشهر از ساعت 10:30، «بوق» به کارگردانی شقایق فتحی از تهران از ساعت 11، «o+» اثر سعید خیرالهی از تهران از ساعت 11:30، نمایش های خیابانی آزاد «قورباغه ها شوخی شوخی می مردند» اثر کیان کمانگر اثر کردستان از ساعت 14 و «سیمرغ» اثر محمدرضا خادمی از شیراز از ساعت 14:30 اجرا می شوند.

تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت، ۱۳۹۷
۰۳:۳۵ - ۹۹/۰۴/۲۵