داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

اعلام رتبه بندی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ بر اساس مقام های کسب شده / تبریز اول شد، شیراز دوم و اصفهان سوم.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، جدول رتبه بندی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت که طی روزهای 14 تا 19 اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد، پس از طی جلسات مختلف و مشخص شدن نحوه محاسبه امتیازهای کسب شده اعلام شد. این شیوه محاسبه از جشنواره نهم ملاک اصلی در رتبه بندی دانشگاه‌ها بر اساس رتبه های کسب شده می‌باشد و در دوره های بعد نیز شاهد رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس این شاخص خواهیم بود. در این رتبه بندی، دانشگاه ها بر اساس مقام های کسب شده در جشنواره نهم و همچنین نامزدهای نهایی معرفی شده در آئین اختتامیه رتبه بندی شده اند.

بر این اساس، رتبه اول 5 امتیاز ، رتبه دوم 4 امتیاز، رتبه سوم 3 امتیاز، شایسته تقدیر 5/2 امتیاز و نامزدهای معرفی شده در اختتامیه  که موفق به کسب رتبه نشدند، 5/1 امتیاز دریافت کرده‌اند.

همچنین در بخش آزاد ویژه دانشجویان، بخش آزاد ویژه کارکنان و اساتید و بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور ضریب امتیازها 1 و در بخش بین المللی ضریب امتیاز 2 می باشد. همچنین در بخش های انفرادی نیز ضریب 1 و در بخش گروهی نیز ضریب امتیازدهی 3 می باشد.

بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با کسب 10 مقام اول، 4 مقام دوم، 6 مقام سوم و 4 نامزد که موفق به کسب رتبه نشدند و کسب مجموع 132 امتیاز در این دوره از جشنواره به مقام نخست رسید. همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب 106 امتیاز و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کسب 99 امتیاز در رده‌های دوم و سوم نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ قرار گرفتند.

جدول رتبه بندی،‌ دانشگاه ها بر اساس مقام های کسب شده در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور، ۱۳۹۷
۰۳:۳۰ - ۹۹/۰۴/۲۵