داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

پس از سه روز مسابقات مشاعره سلامت؛ دانشکده علوم پزشکی سراب به مقام اول رسید/ مازندران دوم و تیم های بابل و تهران مشترکاً سوم

چهارمین دوره مسابقات «مشاعره سلامت» جمعه ۲۳ آذرماه ۹۷ با قهرمانی دانشکده علوم پزشکی سراب و نایب قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، جمعه ۲۳ آذرماه ۹۷ سومین و آخرین روز از برگزاری چهارمین دوره مسابقات «مشاعره سلامت» در مجتمع فرهنگی و آموزشی وزارت بهداشت در شهر مقدس مشهد برگزار شد. در این مرحله شش گروه برای راه یافتن به مرحله نهایی به رقابت پرداختند و در پایان، تیم‌های دانشکده علوم پزشکی سراب و دانشگاه علوم پزشکی مازندران با برتری بر دانشگاه‌های گناباد و بابل، تهران و زنجان موفق شدند به مرحله پایانی راه پیدا کنند.

در ابتدا در مسابقه اول نیمه نهایی، سه دانشگاه زنجان، مازندران و تهران با هم رقابت کردند که از این گروه دانشگاه علوم پزشکی مازندران با کسب ۷۵ امتیاز به مرحله نهایی راه پیدا کرد و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز حائز رتبه سوم مشترک شد.

در ادامه در مسابقه دوم نیمه نهایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی سراب، گناباد و بابل وارد دور رقابت شدند، که پس از رقابتی تنگاتنگ این دانشگاه علوم پزشکی سراب بود که توانست گوی سبقت را از دانشگاه‌های رقیب برباید و به مرحله نهایی راه پیدا کند، در این گروه دانشگاه علوم پزشکی بابل سوم مشترک شد.

در بخش نهایی رقابت بین دانشگاه‌های مازندران و سراب از سر گرفته شد و هر دو تیم مقتدرانه پیش رفتند، و در نهایت با اختلاف 10 امتیاز دانشکده علوم پزشکی سراب که عنوان پدیده این دوره از مشاعره سلامت را از آن خود کرده بود به مقام قهرمانی دست یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران به نائب قهرمانی رضایت داد.

تاریخ انتشار: ۲۴ آذر، ۱۳۹۷
۱۱:۲۸ - ۹۹/۰۳/۰۹