داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت: رقابت در جشنواره باید باعث تحکیم رفاقت ها می‌شود/ همفکری کارشناسان دبیرخانه با ستاد، موجب ارتقا عملکرد جشنواره خواهد شد

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: جشنواره بین المللی سیمرغ یکی از بزرگترین برنامه های حوزه فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است که باعث شور و نشاط مضاعفی در دانشگاه ها می شود.

 

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ؛ امیر للـه گانی در نشست کارشناسان دبیرخانه های دانشگاهی این جشنواره در مشهد افزود: برای حفظ این شور و نشاط در بین دانشجویان لازم است دبیرخانه های دانشگاهی فعالتر از گذشته به ترویج ارزش های این جشنواره بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه اصل اساسی در برگزاری این نوع جشنواره ها، مشارکت حداکثری، توسعه فضای فرهنگی و هنری و همچنین افزایش شور و نشاط و هیجان در کنار تحصیل دانشجویان است، خاطرنشان کرد: به تجربه دیده ایم در مواقعی که دبیرخانه های فعال تری داریم، با تعداد آثار بیشتر و باکیفیت تری روبرو بوده ایم و همچنین رضایت مندی دانشجویان بیشتر بوده است.

للـه گانی تاکید کرد: در فضاهای دانشجویی بخصوص مسابقات و جشنواره ها باید مراقب باشیم تا رقابت ها، باعث افزایش رفاقت ها شود تا در کنار فضای رقابتی بین دانشجویان و یا دانشگاه ها که ویژگی یک جشنواره است، انگیزه های همکاری و دوستی نیز مضاعف شود.

وی خطاب به کارشناسان حاضر در جلسه گفت: فراخوان دهمین دوره جشنواره بین المللی سیمرغ نیز آماده است و بزودی اعلام می شود. اگر نقطه نظراتی دارید می توانیم از آن استفاده کنیم. البته بسیاری از دوستان به صورت غیررسمی و رسمی از طریق نامه و تلفن پیشنهادات خود را به ما منتقل کرده اند.

للـه گانی در پایان با بیان اینکه نقدهای همکاران دانشگاهی و دانشجویان به جشنواره باعث ارتقا آن در دوره های مختلف شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه افرادی که در حال حاضر در دبیرخانه مرکزی این جشنواره حضور دارند، با جدیت فعالیت می کنند بطوریکه حجم کار آنها در جشنواره سیمرغ با کار اداری قابل مقایسه نیست و انشالله با همکاری و همفکری شما در دبیرخانه های دانشگاهی بتوانیم، فضای بهتری برای دانشجویان رقم بزنیم.

 

 

تاریخ انتشار: ۲۵ آذر، ۱۳۹۷
۱۱:۱۶ - ۹۹/۰۳/۰۹
    ۱۳:۴۰ - ۹۷/۰۹/۲۸ نداحبیبی

    باوجود کارشناسان در مقطع تاتر و ادبیات و تجسمی که در سطح کشور مطرح هستند چرا باید بدنبال راهنمایی گرفتن از حوزه هنری و اداره ارشاد بود