داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

مسئول دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ؛ جهت افزایش کیفیت آثار از ظرفیت های حوزه هنری و اداره کل ارشاد استان ها استفاده شود

مسئول دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ در خصوص فراخوان جشنواره اظهار کرد: با توجه به بلوغی که جشنواره به آن رسیده است، سعی کردیم ثبات بخش ها و رشته ها را حفظ کنیم و تغییرات کمی را ایجاد کنیم.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ؛ سید محمدحسین پورفاضلی نژاد در نشست کارشناسان دبیرخانه های دانشگاهی این جشنواره در مشهد در خصوص وضعیت سفیران گفت: آیین نامه این بخش هم آماده شده و انشاالله همانند دو دوره قبلی از ظرفیت فعالان فرهنگی و دانشجویی برای جلب مشارکت همه جانبه استفاده خواهد شد.

وی در خصوص همکاری مسئولان دبیرخانه دانشگاهی با دانشجویان گفت: اگر قرار باشد فضای پرشور و نشاط در جشنواره داشته باشیم باید از ظرفیت و توانمندی همه سلایق استفاده کنیم و نگذاریم جریان فرهنگی و جشنواره در اختیار عده محدودی باشد.

پورفاضلی در پایان در خصوص بحث تولید آثار با کیفیت خاطرنشان کرد: نباید از ظرفیت کانون های فرهنگی غافل شد؛ جشنواره باید به گونه ای پیش رود که فعالان کانونی ما به عنوان خط مقدم جشنواره فعالیت کنند. همچنین باید برای افزایش کیفیت آثار از ظرفیت های حوزه هنری و اداره کل ارشاد استان ها استفاده کرد.

 

در پایان این نشست، مسئولان دبیرخانه های دانشگاهی در خصوص آیین نامه و فعالیت با سامانه و جلب مشارکت دانشگاهیان به بحث و گفتگو پرداختند.

تاریخ انتشار: ۲۶ آذر، ۱۳۹۷
۱۱:۰۶ - ۹۹/۰۳/۰۹