داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی اردبیل: ۸۰۰ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دهمین جشنواره سیمرغ ثبت نام کردند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: ۸۰۰ نفر اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه برای شرکت در دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ ثبت نام کردند که تا ۲۵ اردیبهشت ماه نیز این ثبت نام ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دهمین جشنواره سیمرغ به نقل از مفدا اردبیل؛ "دکتر بهروز دادخواه" در جلسه هماهنگی دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ که با حضور معاونین دانشگاه‌های استان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری جشنواره بین‌المللی سیمرغ توسط وزارت بهداشت به انجام می‌رسد و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز می‌توانند در این جشنواره بین‌المللی شرکت کنند.

وی گفت: امیدواریم که امسال نسبت به سالهای گذشته مشارکت دانشگاهیان استان اردبیل برای حضور در این جشنواره بین‌المللی افزایش پیدا کند که در حال حاضر ۸۰۰ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان برای شرکت در دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ ثبت نام کردند که تا ۲۵ اردیبهشت ماه نیز این ثبت نام ادامه دارد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: باید بتوانیم از ظرفیت‌های بسیار بالای دانشگاه‌ها و دانشجویان مستعد استان اردبیل برای حضور قدرتمند در این جشنواره بهره‌مند شویم.

دادخواه تصریح کرد: معاونت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها به عنوان متولیان حوزه فرهنگی، از جایگاه بسیار حائز اهمیتی در رابطه با رشد و تعالی فرهنگی برخوردار هستند که باید جلسات همفکری و نیز تعامل دانشگاه‌ها در این حوزه با یکدیگر افزایش پیدا کند.

وی بیان کرد: باید بتوانیم در نشست‌ها و جلسات همفکری، چالش‌ها و آسیب‌های دانشجویی را بررسی و برای حل این مشکلات اقدام کنیم.

 

تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین، ۱۳۹۸
۱۹:۲۵ - ۹۹/۱۱/۰۵