داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

ثبت نام ۷۴۰۰ اثر در بخش ادبی دهمین جشنواره «سیمرغ»

با مشارکت ۱۳۷۰۰ نفری دانشجویان و هنرمندان در دهمین جشنواره «سیمرغ»، 7400 اثر در بخش ادبی ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی دهمین جشنواره سیمرغ؛ 7400 اثر از میان ۴۴۰۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه دهمین جشنواره «سیمرغ» در بخش ادبی ثبت نام کرده اند.

 

در رشته ترانه 512 اثر، در رشته شعر کلاسیک 1881 اثر، در رشته شعر نو 1544 اثر، در رشته داستان کوتاه 1354 اثر، در رشته نثر ادبی 1330 اثر، در رشته نثر طنز 440 اثر، در رشته شعر طنز 348 عنوان اثر در بخش ادبی به ثبت رسیده و در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

در بخش ادبی شرکت کنندگان در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، در 7 رشته شعر کلاسیک، شعر نو، نثر ادبی، شعر طنز، داستان کوتاه و ترانه و در بخش کارکنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی در رشته های شعر کلاسیک، شعر نو، شعر طنز، نثر طنز، داستان کوتاه و ترانه آثار خود را به ثبت رسانده اند.

همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور، علاقمندان در رشته های شعر کلاسیک، شعر نو، شعر طنز، نثر طنز، داستان کوتاه و ترانه با موضوعات مرتبط به سلامت شرکت کرده اند.

گفتنی است؛ جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار "سالم زیستن، هنر است" در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۰۳ تیر، ۱۳۹۸
۰۶:۲۰ - ۹۹/۰۵/۱۵