داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

اعلام برنامه نمایش فیلم اولین روز جشنواره بین المللی سیمرغ

در اولین روز از دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ 18 فیلم مستند در سالن سینمای پردیس تئاتر تهران نمایش داده می شوند.

به گزارش روابط عمومی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، برنامه نمایش فیلم های این رویداد فرهنگی هنری منتشر شد.

در اولین سانس نمایش فیلم های مستند دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از ساعت 13:30 تا 15 مستندهای «فرشته های زمینی» به کارگردانی مسعود رفیعی، «فرزند باران» به کارگردانی محمد پاکند، «غوص» به کارگردانی حامد حیدری ذاکر، «سیستان» به کارگردانی هادی مصلی نژاد، «دیابت تلخ» به کارگردانی علی قلچ خانی نمایش داده می شوند. در سانس دوم این روز از جشنواره از ساعت 15:30 تا 17 فیلم های مستند «ماما» به کارگردانی هادی مصلی زاده، «بوکس برای صلح» به کارگردانی محسن جهانی، «جگرگوشه» به کارگردانی مسعود رفیعی، «لرستان سرزمین مهر و مفرغ» به کارگردانی حمید دلقان، «مادری» به کارگردانی تهمینه حسنی عطار نمایش داده می شود.

مستندهای «چی دا» به کارگردانی محسن کولیوندی، «همرزم» به کارگردانی پوریا زینل پور، «دو راهی» یبه کارگردانی محمد بهرام پور، «دو راهی 1» به کارگردانی محسن مرادی از ساعت 17:30 تا 19 نمایش داده می شوند.

 همچنین «رزق دریا» به کارگردانی علی اصنمری، «55اف مستند» به کارگردانی ناصر ناصر پور، «روزهای زخمی» به کارگردانی دریا مجلسی و «قاتل خاموش» به کارگردانی محسن مرادی عنوان مستندهایی است که از ساعت 19:30 تا 21 در سالن سینمای پردیس تئاتر تهران نمایش داده می شوند.

دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با شعار "سالم زیستن، هنر است" در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی تا 29 آبان ماه در پردیس تئاتر تهران در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار: ۲۵ آبان، ۱۳۹۸
۱۷:۰۷ - ۹۹/۰۴/۱۳