داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

برگزیدگان بخش ادبی و هنرهای تجسمی جشنواره سیمرغ معرفی شدند

برگزیدگان بخش هنرهای تجسمی، ادبی و همچنین اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشگاه علوم پزشکی جشنواره سیمرغ معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ، آیین اختتامیه بخش‌های ادبی و هنرهای تجسمی و بخش اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشگاه علوم پزشکی کشور عصر امروز (دوشنبه 27 آبان) در پردیس تئاتر تهران با اجرای محمد سلوکی برگزار شد.

سیماسادات لاری (رییس جشنواره)، امیر للگانی (دبیر جشنواره)، محمدحسین پورفاضلی‌نژاد (مدیر دبیرخانه و اجرایی)، الهه گلچهره رحیمی (مدیر روابط عمومی) و جمعی از مدیران و مسئولان حوزه علوم پزشکی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

در ابتدای این مراسم امیر للگانی ضمن خوشامدگویی به حضار گفت: امسال شاهد استقبال خوب از بخشهای مختلف جشنواره در دانشگاه‌های علوم پزشکی و در بخش فرهنگ سلامت در سایر دانشگاه‌ها بودیم و بالغ بر 43 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که مورد داوری قرار گرفتند. بخش موسیقی 294 اثر، بخش ادبی 7 هزار 409 اثر، فیلم سه هزار و 274 اثر، هنرهای تجسمی 31 هزار و 900 اثر را به خود اختصاص دادند.

او ادامه داد: از مجموع آثار رسیده حدود 29 هزار اثر مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی، حدود 9 هزار اثر مربوط به کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی، هزار و 93 اثر مربوط به اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی،76 اثر مربوط به دانشجویان وزارت علوم، 228 اثر از دانشگاه آزاد و جامعه پزشکی ما 456 اثر بود.

دبیر جشنواره تاکید کرد: ما در این جشنواره بخش موسیقی، فیلم و تئاتر مرحله نهایی اجرا در پردیس تئاتر تهران انجام شد و بالغ بر 117 اثر در بخش های مختلف تئاتر داشتیم، در بخش موسیقی حدود 56 اثر، در بخش فیلم 96 اثر، تجسمی و ادبی هم که پیش از این داوری ها انجام شده است. بخش بین المل را از دوره هشتم به این رویداد اضافه کردیم با هدف ارتقای فرهنگ سلامت و آگاهی بخشی به جامعه در حوزه سلامت که در سه رشته فیلم کوتاه، پویانمایی و پوستر بالغ بر 103 اثر به دبیرخانه ارسال شد.

للگانی همچنین گفت: از همه عزیزان، مدیران، مسئولان دانشگاه و ...، همکاران ما در اداره فرهنگی وزارتخانه، پشتیبانی، هنرمندان و ... که در برگزاری این رویداد هنری کمک کردند بسیار ممنونم. همچنین از دبیران تخصصی پنج بخش جشنواره آقایان عبدالجبار کاکایی، محمدمهدی عسگرپور، مرتضی گودرزی دیباج، بابک زرین و حسین پارسایی بسیار متشکرم.

او ادامه داد: در جشنواره سیمرغ شاهد حضور بهترین‌ها هستیم، به این موضوع اعتقاد دارم چرا که این رویداد هنری زمینه‌ساز پرورش جوانانی را فراهم می کند که در آینده چند بعدی باشند و بتوانند در امور مختلف هنری و پزشکی دارای تخصص باشند. از همه دوستان درخواست می کنم که همکاری لازم را با ما داشته باشند تا این رویداد بین المللی به بهترین نحو انجام شود.وقتی اساتید داوری از کار شرکت کنندگان رضایت دارند و می گویند قابلیت عرضه عمومی را دارد لذت می بریم که دانشجویان علوم پزشکی ما تا چه اندازه رشد و پیشرفت کردند، حیف است که ما درگیر حواشی کوچک شویم. من همینطور از آقای مهندس رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان قدردان هستم که در این مدت با ما بسیار همراهی کردند.

برگزیدگان اساتید، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور

سپس نوبت به اهدای جوایز رسید و سیما لاری و امیر للگانی برای اهدای جوایز روی صحنه حضور پیدا کردند و برگزیدگان اساتید، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور در بخش‌های مختلف بدین ترتیب معرفی شدند.

رشته تحقیق و پژوهش در بخش هنرهای نمایشی

رتبه سوم: سید حمید حسینی از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریهبرای بررسي تاثير برنامه موسيقي تلفيقي با خاطره گويي خانواده بر سطح هوشياري بيماران تروماي مغزی.

رتبه دوم: زینب جلمبادانی از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای تاثیر هنردرماني مبتني بر بهبود تعاملات اجتماعي کودکان اوتيسم.

رتبه اول: اكرم السادات حسینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران برای تاثيرموسيقي برکاهش تهوع و استفراغ ناشي از شيمي درماني در کودکان مبتلا به بدخيمي.

نمایشنامه نویسی

رتبه سوم: ابوالفضل عصارزاده از دانشگاه علوم پزشکی سبزواربرای اثر «یک فنجان قهوه داغ».

رتبه دوم: فرهاد لباسي از دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اثر«کافه تريا».

رتبه اول: فرزانه محمدي از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «محکومين».

فیلمنامهنویسی

رتبه سوم: فرزانه محمدي از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر«کفش».

رتبه دوم: روح الله  عابدي از دانشگاه علوم پزشکی نيشابوربرای اثر «آناناس».

رتبه اول: آرش ماهان کيافارغ التحصیل بهداشت عمومی برای اثر «موج نهم.»

فیلم کوتاه داستانی

رتبه سوم:محسن جهاني از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای فیلم «چاله».

رتبه دوم: محمد پاکند از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای فیلم «تردید».

رتبه اول: محمد فاضل پورابوطالبفارغ التحصیل داروسازی برای فیلم «من فرزند پدرم».

فیلم مستند

رتبه سوم: حمید دلفان از دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای اثر «لرستان سرزمین مهر و مفرغ».

رتبه دوم: تهمينه حسيني عصار از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای اثر «مادری».

رتبه اول: محسن جهانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «بوکس برای صلح».

سپس کلیپی از 10 دوره گذشته جشنواره سیمرغ برای حضار پخش شد و نوبت به معرفی سایر برگزیدگان رسید و مرتضی گودرزی دیباج (دبیر بخش تجسمی)، رحیمی و علیرضا امین مقدم (استاد دانشگاه) برای اهدای جوایز روی صحنه آمدند.

بخش تجسمی:

خوشنویسی، نستعلیق (اساتید، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور)

رتبه سوم: رضا اعظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شمع رسوا».

رتبه دوم: سیدنجف مسعودی از دانشگاه علوم پزشکییاسوج برای اثر «نسیم صبح».

رتبه اول: محمدحسین کرمانی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای اثر «چلیپا نستعلیق».

خوشنویسی، شکسته نستعلیق (اساتید، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور)

رتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «همانا خدا».

رتبه دوم: سید نجف مسعودی از دانشگاه علوم پزشکییاسوج برای اثر «جلوه معشوق».

رتبه اول: حسین ابراهیم نژاد از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اثر «همای اوج سعادت».

خوشنویسی، نقاشیخطاساتید، کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور:

رتبه سوم: حسین طالب زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «ای عشق».

رتبه دوم: محمد فرازی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «بذر اندیشه».

رتبه اول: حسین ابراهیم نژاد از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اثر «مرا هزار امید».

خوشنویسی نستعلیق، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: دیاکو فتحی از دانشگاه علوم پزشکی مراغه برای اثر «سطر عشق».

رتبه دوم: نیلوفریاری از دانشگاه علوم پزشکی قزوینبرای اثر «نیلوفر».

رتبه اول: صادق مسعودی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «غم عشق».

خوشنویسی شکسته نستعلیق، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سولماز نوروزی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اثر «چشمه».

رتبه دوم: علی مردانی نصرت آباد از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای اثر «الهی».

رتبه اول: فرهاد آقایی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اثر «بهار».

خوشنویسی، معلی، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سپیده رنجبر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اثر «عیب رندان».

رتبه دوم: میثم محمدی‌خواه از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای اثر «وحده».

رتبه اول: حجت حیدری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای اثر «مادر».

خوشنویسی، ثلث، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سید محمدکاظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «ونحن اقرب و ...»

رتبه دوم: حجت حیدری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای اثر «استغفار».

رتبه اول: محمدرضا فرهادی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای اثر «سوره ملک».

خوشنویسی، تحریری، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: دیاکو فتحی از دانشگاه علوم پزشکی مراغه برای اثر «مولانا».

رتبه دوم: هوشمند تاج دینی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اثر «قاصدک».

رتبه اول: علی سنگ نور از دانشگاه علوم پزشکی تبريز برای اثر «ندای قدسیان».

خوشنویسی، نسخ، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: حجت حیدری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای اثر «سوره حمد».

رتبه دوم: انسیه نصیری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «ولایت امیرالمومنین».

رتبه اول: غزاله گیوی از دانشگاه علوم پزشکییزد برای اثر «فرازی از خطبه».

خوشنویسی، نقاشیخط، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: نوید صبحی از دانشگاه علوم پزشکی تبريز برای اثر «لاحول».

رتبه دوم: نرگس اسدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران برای اثر «که عشق آسان نمود».

رتبه اول: سهیل باقری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای اثر «هیچ».

رشته نقاشی بخش اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور:

رتبه سوم: محمد جواد زارع مهذبیه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شهر».

رتبه دوم: ستاره مختابادی از دانشگاه علوم پزشکی ایران برای اثر «طبیعت ایران».

رتبه اول: نادر صیامی از دانشگاه علوم پزشکی قم برای اثر «غروب استانبول».

رشته نقاشی، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: فرناز ربیعه از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «می کشی یا می کشی».

زهرا کریم‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی مراغه برای اثر «پرنده».

زهرا کریم‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی مراغه برای اثر «پیرزن».

رتبه دوم: ملیکا حیدرزاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اثر «کرانه حیات».

رتبه اول: امیرحسین شمس خرم‌آبادی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای اثر «رضا کیانیان».

رشته طراحی، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: زهرا ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای اثر «صورت خیس».

مجید محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «دختر افغان».

رتبه دوم: سبحان طاهریا از دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اثر «دیده».

رتبه اول: نرگس گل افشانی علوم پزشکی مازندران برای اثر «کودک روستایی».

رشته نگارگری، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: منصوره پیرمرادیان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «گیسو کمند».

رتبه دوم: فرهاد نادریان از دانشگاه علوم پزشکی زابل برای اثر «ماهون».

رتبه اول: فائزه علی اکبرزاده از دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اثر «نگار».

رشته کاریکاتور، کارکنان:

رتبه سوم: شکیلا بهمنش از دانشگاه علوم پزشکی آبادان برای اثر «آلودگی هوا».

رتبه دوم: محمد حق شناس از دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای اثر «نوروز و سلامت اجتماعی».

رتبه اول: محمد صبوری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «نتیجه».

رشته کاریکاتور، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سید اسرین رستمی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای اثر «ساده نگری».

رتبه دوم: سجاد حسینی عطار از دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای اثر «اسیر».

رتبه اول: مبینا نادری از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای اثر «زباله دان شهری».

رشته کاریکاتور، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: زهرا اسدی بیگ زاده از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای اثر «سیگار آخر».

رتبه دوم: رضا علیپور کلور از دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای اثر «معضل قند».

رتبه اول: امیرحسین پروین از دانشگاه علوم پزشکی جهرم برای اثر «فشار خون».

رشته کمیک استریپ، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: نگین برزن از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «کودک کار اینترنتی».

رتبه دوم: زهرا فاریابی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «ابرینامیت».

رتبه اول: محمدسعید واحدی پور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «باد از کدام طرف می وزد».

رشته کمیک استریپ، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: الناز پرریزی بابادی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای اثر «سریع و خشن».

رتبه دوم: نگین برزن از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «پر پنیر».

رتبه اول: رضا علی پور کلور از دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای اثر «دخانیات».

صنایع دستی، مصنوعات چوبی:

رتبه سوم: محمد فراهانی از دانشگاه علوم پزشکی اراک برای اثر «آیه الکرسی».

رتبه دوم: مهرنوش عظیمی ثانوی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اثر «ضامن آهو».

رتبه اول: فائزه واشقانی فراهانی از دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اثر «غزال شش پا».

صنایع دستی، مصنوعات فلزی:

رتبه سوم: عهدیه جمشیدیان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «فلزی».

رتبه دوم: محمد نوری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «بشقاب میناکاری».

رتبه اول: شمس الدینیوسفی از دانشگاه علوم پزشکییزد برای اثر «جا قرآنی».

صنایع دستی، شیشه، سفال و سرامیک:

رتبه سوم: الهام جلالی از دانشگاه علوم پزشکی بم برای اثر «بشقاب عشق».

رتبه دوم: هستی همت یار اثر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای اثر «نقطه».

رتبه اول: فاطمه توبه یانی از موسسه عالی آموزشی و پژوهشی طب انتقال خون برای اثر «و هو علی».

صنایع دستی، فرش و گلیم:

رتبه سوم: فرخنده تفته از دانشگاه علوم پزشکییاسوج برای اثر «بنده».

رتبه دوم: فائزه افشون از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای اثر «گلیم خط».

رتبه اول: فائزه کوچکی از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برای اثر «فرش تزئینی شش ضلعی».

رشته پوستر، کارکنان:

رتبه سوم: مجتبي غضنفري جهرمي از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «مصرف خودسرانه آنتي بيوتيک را متوقف کنیم»

رتبه دوم: محمدرضا بلوچي از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای اثر «سرطان پستان».

رتبه اول: محمدرضا رسولي از دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای اثر «غرقه به خون».

رشته پوستر، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: دارا فضل زاده از دانشگاه علوم پزشکی تبريز برای اثر «ضربان».

رتبه دوم: سيد محمد كاظمي از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «مهمان سرزده».

رتبه اول: سيد سجاد بيدكي از دانشگاه علوم پزشکییزد برای اثر «جنگ جهانی سوم».

رشته پوستر، بین الملل:

رتبه سوم: دانيال ال بويه از دانشگاه علوم پزشکی ایران برای اثر «Warning».

رتبه دوم: سجاد حسینی عطار از دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای اثر «Listen more»

رتبه اول: سيد عليرضا فعال نظري از دانشگاه علوم پزشکی قم برای اثر «NO STOPPING»

رشته اینفوگرافیک، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: کاوه معتمدیان از دانشگاه علوم پزشکی تبريز برای اثر «گل».

رتبه دوم: صیاد ایران زاده از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «سلامت قلب».

رتبه اول: مرتضی عباس لوی از دانشگاه علوم پزشکی تبريز برای اثر «قلیان سمی برای سلامت».

رشته عکاسی، کارکنان:

رتبه سوم: اعظم ترابی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برای اثر «نقاب».

رتبه دوم: حامد حيدري ذاكر از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای اثر «ماهیگیران»..

رتبه سوم: مهتاب قائدي از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «جریان».

رشته عکاسی، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سيما حسن‌زاد كفاش اصل سرخابي از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «بام شهر».

رتبه دوم: میلاد اسلام زاده از دانشگاه علوم پزشکی لارستان برای اثر «عطار».

رتبه سوم: حامد استخری از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برای اثر «عروج».

رشته عکاسی، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: عیسی خالویی از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان.

مهزيار مهدي پور از دانشگاه علمیکاربردی شهرداری اهواز برای اثر «پسران کارون».

رتبه دوم: جواد رضايي از دانشگاه خیام مشهد برای اثر «مادر و فرزند».

رتبه اول: علي فرقاني از دانشگاه علوم پزشکی البرز برای اثر «سالم ساکن نیست».

رشته مجموعه عکس، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: سيد ياسين حسيني نسب از دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای اثر «خوابگاه».

رتبه دوم: نادیا محبی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اثر «قلمکاری».

رتبه اول: محمد فتاحي از دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای اثر «کال».

سپس عبدالجبار کاکایی، لاری پور برای اهدای جوایز بخش ادبیات روی صحنه آمدند.

بخش ادبی:

شعر طنز، کارکنان:

رتبه سوم: حجت اله رحيم نيا از دانشگاه علوم پزشکي قزوين برای اثر «پول».

رتبه دوم: فرشته حاجي زاده از دانشگاه علوم پزشکي آبادان برای اثر «بامبول».

رتبه اول: روح الله سرطاوي از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي برای اثر «کالای داخلی».

شعر طنز، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: محسن مفرح از دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای اثر «قرص خواب».

رتبه دوم: رضا مقدم از دانشگاه علوم پزشکي ايران برای اثر «سیگار».

رتبه اول: مريم حکمت از دانشگاه علوم پزشکي فسا برای اثر «شکسته بند».

شعر طنز، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: کاظم حکمت از دانشگاه علوم پزشکي فسا برای اثر «برجام».

رتبه دوم: علي ميري از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتی برای اثر «مسئولیت پذیر».

رتبه اول: نرگس گل افشاني از دانشگاه علوم پزشکي مازندران برای اثر «ایام توسل».

رشته نثر طنز، کارکنان:

رتبه سوم: اکبر شيريان حسين ابادي از دانشگاه علوم پزشکي اصفهان برای اثر «عروس فرنگي».

رتبه دوم: زهرا شکري شيخي از دانشگاه علوم پزشکي لرستان برای اثر «مدیریتم آرزوست».

رتبه اول: فاطمه بزرگی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان برای اثر «وقتي کدخداي روستا را سيل برد».

رشته نثر طنز، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: اسماعيل قاري از دانشگاه علوم پزشکي مشهد برای اثر «آنتی دوت».

رتبه دوم: مهدي فرزانه از دانشگاه علوم پزشکي نيشابور برای اثر «اصول و فنون خواستگاري و ازدواج سالم».

رتبه اول: حسن کني از دانشگاه علوم پزشکي مشهد برای اثر «فراگوش».

رشته نثر طنز، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: زهرا صادقي از دانشگاه علوم پزشکي اصفهان برای اثر «ما را به خیر تو امید نیست».

رتبه دوم: فرنوش شفيعي از دانشگاه علوم پزشکي اصفهان برای اثر «دماغ».

رتبه اول: محمدامين کرمي از دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس برای اثر «برادری بهتر از برادران یوسف».

رشته شعر کلاسیک، کارکنان:

رتبه سوم: اميد خياطي فرد از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای اثر «سراب».

رتبه دوم: مهدي  نقبايي از جامعه پزشکی کشور برای اثر «با ترس زندگی نکن».

رتبه اول: فرزانه شريفات از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «آپارتمان».

رشته شعر کلاسیک، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: عظيم مرادي از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس برای اثر «فشار سرخ».

رتبه دوم: سعيد ساساني از دانشگاه علم و فناوري مازندران (بهشهر) برای اثر «سیگار».

رتبه اول: رحيمه مهربان از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «برج سرطان».

رشته شعر کلاسیک، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: رضا محمودي خورندي از دانشگاه علوم پزشکی بقيه الله برای اثر «بخند».

رتبه دوم: سيدحسين ميري از دانشگاه علوم پزشکی قم برای اثر «بگو چه کار کنم».

رتبه اول: ميثم خنداني از دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای اثر «چرخ خیاطی».

رشته شعر نو، کارکنان:

رتبه سوم: سيد مهدي مراديان از دانشگاه علوم پزشکي کاشان برای اثر «درد».

رتبه دوم: روح الله سرطاوي از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتی برای اثر «میراث».

رتبه اول: اميد آهرون از دانشگاه علوم پزشکي تبريز برای اثر «ناخوانده».

رشته شعر نو، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: اميرمحمد خوبان ازغدي از دانشگاه علوم پزشکي بجنورد برای اثر «ملافه هاي بيمارستان».

رتبه دوم: مريم حکمت از دانشگاه علوم پزشکي فسا برای اثر «رسوب».

رتبه اول: رحيمه مهربان از دانشگاه علوم پزشکي مشهد برای اثر «خیابان».

رشته شعر نو، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: علي صفار زاده از دانشگاه علوم پزشکي اهواز برای اثر «سکوت».

رتبه دوم: سيده سارا سپهري از دانشگاه علوم پزشکي شيراز برای اثر «سرخ تر».

رتبه اول: ميثم خنداني از دانشگاه علوم پزشکي اهواز برای اثر «خاطره».

رشته ترانه، کارکنان:

هیات داوران اثری را شایسته دریافت رتبه اول و دوم ندانست.

رتبه سوم: مهدي نقبايي از جامعه پزشکی،(پزشک متخصص کودکان) برای اثر «شال».

رشته ترانه، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: محمد مهدي درويش زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «هفت ماهگی».

رتبه دوم: فاطمه سادات هاشمي بافقي از دانشگاه آزاد اسلامي علوم پزشکی تهران برای اثر «مرگ مغزی».

رتبه اول: نرگس گل افشاني از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اثر «آرزوهای مرده».

رشته ترانه، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: کاظم حکمت از دانشگاه علوم پزشکی فسا برای اثر «فوتبال».

رتبه دوم: علي محمودي خورندی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای اثر «ارتش».

رتبه اول: رضا محمودی خورندی ازدانشگاه علوم پزشکی بقيه الله برای اثر «از آب جوب رفته».

رشته داستان کوتاه، کارکنان:

رتبه سوم: ليدا نيک فريد از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي برای اثر «دختر قالی».

رتبه دوم: امين جوکاردريس از دانشگاه علوم پزشکي آبادان برای اثر «ناصر پسر ژان ماری فاف».

رتبه اول: سارا مهرارا از دانشگاه علوم پزشکي لرستان برای اثر «خشاب».

رشته داستان کوتاه، فرهنگ سلامت:

رتبه سوم: سروش شريفي مقدم از دانشگاه علوم پزشکي قم برای اثر «سرطان خون».

رتبه دوم: رومينا نيک انديش از دانشگاه نبي اکرم (ص) تبریز برای اثر «جشن بی کسی».

رتبه اول: مژده نادري گرنا از دانشگاه صداوسيما برای اثر «انجیرین».

رشته داستان کوتاه، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: زهرا نقي بيرانوند از دانشگاه علوم پزشکي لرستان برای اثر «کنعان».

رتبه دوم: فاطمه زهرا ترخان از دانشگاه علوم پزشکي قم برای اثر «حوالی میدان مین».

رتبه اول: مهديس صفري رودبار از دانشگاه علوم پزشکي گلستان برای اثر «گزارش واقعی یک خودکشی».

رشته نثر ادبی، دانشجویان علوم پزشکی:

رتبه سوم: حميده کريمي از دانشگاه علوم پزشکي سمنان برای اثر «اردیبهشت».

رتبه دوم: اميرمحمد خوبان ازغدی ازدانشگاه علوم پزشکي بجنورد برای اثر «فکر کردن به تو در فاصله دو بازجویی».

رتبه اول: محمدرضا اديبي از دانشگاه علوم پزشکي ايران برای اثر «من بی تو».

در پایان این مراسم هم علیرضا قربانی به اجرای زنده برای حضار پرداخت.

تاریخ انتشار: ۲۶ آبان، ۱۳۹۸
۰۶:۴۶ - ۹۹/۰۱/۲۰