داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

دومین جلسه هماهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با انتخاب مسئولان بخش های مختلف جشنواره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، دومین جلسه هماهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با حضور اعضا در روز سه شنبه، ۱۱ شهریور ماه سال جاری، در محل دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در مدیریت امور فرهنگی دانشگاه در مجتمع فرهنگی و رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. 

در این جلسه مسئولان بخش های مختلف جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشخص شدند. بر این اساس، فاطمه هاشمی، مسئولیت بخش دانشجویان و فریده علیپور، مسئولیت بخش کارکنان این جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی تبریز را عهده دار شدند.

در ادامه این جلسه، سفیران رشته های مختلف بخش دانشجویی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، ادامه این جلسه با بیان دیدگاه های اعضا در زمینه برگزاری باشکوه این جشنواره با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی همراه بود. در دومین جلسه هماهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با توجه به برگزاری این جشنواره در بخش های آزاد، ملی و بین المللی، راهکارهای لازم جهت مشارکت حداکثری هنرمندان استان مورد بررسی قرار گرفت. 

گفتنی است یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در چهار بخش «بخش آزاد» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، «بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه عموم مردم و کارکنان، «بخش بین‌الملل با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه شرکت‌کنندگان سراسر جهان برگزار می‌شود. همچنین  در راستای قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان کشور که سلامتی خود را وقف مبارزه با ویروس کرونا کرده‌اند با نظر هیئت داوران، به بهترین اثر در چهار رشته فیلم کوتاه، مستند، پوستر و عکس که تصویرگر این روایت هستند، تندیس و جایزه ویژه جشنواره با عنوان «مدافعان سلامت» اهدا می‌شود.

جشنواره یازدهم با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" تلاش دارد سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیاء و اولیا الهی است در جامعه ترویج کند و بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره از تاریخ 15 مهرماه آغاز و تا یکم دی ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۱۳ مهر، ۱۳۹۹
۰۷:۳۳ - ۹۹/۰۸/۰۶