داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

سومین نشست هم‌اندیشی سفیران جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، سومین نشست هم‌اندیشی سفیران دانشگاهی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ مازندران، با حضور مسئول دبیرخانه دانشگاهی و جمعی از سفیران منتخب دانشگاه، در اتاق جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

هدف از این نشست بررسی و رفع ابهام آیین نامه سفیران، تقسیم وظایف بین سفیران، ایده پردازی و تبادل نظر در خصوص نحوه به کارگیری ظرفیت‌های دانشگاه در گسترش فرهنگ هنر و هنر دوستی، نحوه پیشبرد هر چه بهتر این اهداف در بستر مجازی صورت گرفت.
همچنین در این نشست، نظرات گوناگون دانشجویان جهت تولید محتوای با کیفیت و تسهیل فرآیند ثبت نام و ثبت اثر برای علاقمندان بررسی و راهکارهایی ارائه شد. در خصوص روند همراهی با شرکت کنندگان در گروه‌های تخصصی، نحوه مدیریت و ارائه محتوای مفید، کاربردی و قابل استفاده برای شرکت کنندگان هر بخش بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


لازم به ذکر است سلسله جلسات هم‌اندیشی و هماهنگی سفیران یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با هدف جلب مشارکت حداکثری دانشجویان و دانشگاهیان و جذب آثار فاخر فرهنگی هنری سطح استان به صورت مستمر برگزار خواهد شد.

براساس فراخوان جشنواره بین‌المللی سیمرغ، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره  از ۱۵ مهر تا اول دی ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۵ مهر، ۱۳۹۹
۰۷:۵۴ - ۹۹/۰۸/۰۶