داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: رسالت جشنواره سیمرغ وزارت بهداشت، ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه است

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سیمرغ، دکتر اسدی راد در این نشست گفت: با توجه به شرایط ویژه حاکم بر جامعه و همه گیری ویرروس کرونا، دبیرخانه جشنواره با چالش عدم دسترسی مستقیم به دانشجویان روبروست که بایستی از راهکارهای خلاقانه تری جهت تبلیغات استفاده کرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت دانشجویان در ارتقا و اعتلا فرهنگ سلامت در جامعه، خاطر نشان کرد: فرهنگ‌سازی و ارتقای فرهنگی جامعه، یک سرمایه گذاری زمانبر است که  به فعالیت مداوم و پیوسته نیاز دارد.

 

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه همچنین تصریح کرد: جشنواره بین المللی سیمرغ پیامی برای همه مردم است؛ که دانشگاه های علوم پزشکی علاوه بر رسالت مهم تامین سلامت مردم و همچنین بهداشت و درمان و آموزش، در زمینه اجتماعی و نشاط جامعه و مردم هم دارای رسالت هستند.

دکتر اسدی راد افزود: این جشنواره می تواند باعث پویایی در بین دانشجویان و به طور کلی جامعه دانشگاهی شود، همچنین موجب تشویق و ترغیب دانشجویان و اساتید و کارکنان به فعالیت در زمینه های هنری شده و شور، نشاط و مشارکت اجتماعی ارتقا دهد.

 

⁦️⁩در ادامه  هادی مبارکی؛ مسئول دبیرخانه ی دانشگاهی جشنواره بین المللی سیمرغ خبر از انتشار فراخوانی جهت جذب و شناسایی و استعدادیابی افراد جدید و برگزاری جشنواره های داخلی برای هر بخش بصورت مجزا داد.

⁦️⁩در پایان اعضای دبیرخانه به بحث و تبادل نظر و آسیب شناسی فعالیت های خود پرداختند.

⁦⁩

گفتنی است، جلسه هفتگی هم اندیشی اعضای دبیرخانه جشنواره بین المللی سیمرغ  با حضور مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن کنفرانس اندیشه برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۲۰ مهر، ۱۳۹۹
۰۷:۳۰ - ۹۹/۰۸/۰۶