داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

برگزاری دومین جلسه همفکری سفیران دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، این جلسه با حضور اعضای کمیته سفیران و مدیر امور هنری و فوق برنامه در بستر فضای مجازی برگزار و در ابتدا علی ابدالی دبیر کمیته سفیران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سفیرهای هر بخش به اهمیت همفکری و تبادل اطلاعات بین رشته‌ای اشاره کرد و در ادامه از سفیران هر بخش درخواست ارائه گزارش به منظور انتقال تجربیات بین رشته‌ای را داشت.
در ادامه سفیران هر بخش به بررسی نقاط قوت و ضعف هر حیطه در سطح دانشگاه پرداختند و راهکارهای موجود برای موفقیت بیشتر در جشنواره سیمرغ را بررسی کردند.
دکتر خوشنوا نیز ضمن قدردانی از تلاش های سفیران دانشجویی تاکید کرد: دانشگاه تا حد امکان از ایده های خلاق و برنامه های متنوع در راستای جشنواره بین المللی سیمرغ و حضور پرشور و نشاط دانشجویان حمایت می‌کند و از سفیران هر بخش خواست که با قدرت به فعالیت های خود ادامه دهند.
سپس ابدالی یازدهمین جشنواره سیمرغ را نقطه عطفی در حوزه فرهنگی، هنری و ادبی دانشگاه علوم پزشکی تهران برشمرد و نسبت به موفقیت دانشگاه علوم پزشکی تهران در این دوره از جشنواره ابراز امیدواری کرد.
توضیح اینکه اعضای کمیته سفیران سیمرغ دانشگاه در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را: علی ابدالی (دبیر کمیته سفیران)، دانیال روستایی (سفیر تئاتر و هنرهای نمایشی)، محمد چراغی (سفیر بخش ادبی)، محمدامیر عزیزی (سفیر بخش موسیقی)، ژینا نوری (سفیر روابط عمومی)، حدیثه صبوریان (سفیر هنرهای تجسمی)، رکسانا صاحب نسق (سفیر گروه کر)، فاطمه کریمی (سفیر هنرهای تجسمی) و پریسا انصاری (سفیر بخش فیلم) تشکیل داده اند.

تاریخ انتشار: ۲۳ مهر، ۱۳۹۹
۰۶:۰۷ - ۹۹/۰۸/۰۶