داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

فراخوان حضور گسترده دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

 

موسی مهری دبیر دانشگاهی جشنواره بین المللی سیمرغ با اشاره به اهمیت این جشنواره، از همه دانشجویان دانشگاه برای حضور دریازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ به عنوان بزرگترین رویداد دانشجویی کشور دعوت به عمل آورد.

مهری در این خصوص گفت: بزرگترین رقابت فرهنگی، هنری و ادبی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور  بستری مناسب برای رشد و ارتقاء سطح مهارت هنری، اعتماد بنفس زندگی اجتماعی دانشجویان و فضایی پویا برای ترقی دانشگاهیان علوم پزشکی فراهم می کند.

مسئول دبیرخانه دانشگاهی سیمرغ از فعالیت های این کمیته برای ترغیب و جذب دانشجویان به ثبت اثر در این جشنواره و نیز برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی به منظور آمادگی هرچه بیشتر دانشجویان در این جشنواره خبر داد.
مهری در پایان سخنان خود از دانشگاه علوم پزشکی گلستان به عنوان یکی از دانشگاه های فعال و با استعداد و نخبگان در زمینه های مختلف یاد کرد و اذعان داشت:  سهم و مسئولیتی ارزنده در این جشنواره بر عهده همه دانشجویان دانشگاه است و جا دارد از تمامی فعالان فرهنگی، هنری و ادبی، دبیران کانون های دانشجویی، شورای صنفی، تشکلات دانشجوییو ... دعوت کنم تا با شور و اشتیاق در بزرگترین رویداد دانشجویی کشور حضور پیدا کنند.

تاریخ انتشار: ۲۵ مهر، ۱۳۹۹
۰۶:۲۴ - ۹۹/۰۸/۰۶