داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: جشنواره‌ها ضربان‌سنج فعالیت فرهنگی دانشگاه‌ها و ابزار جدی توسعه فرهنگ سلامت هستند

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، نشست هم اندیشی رابطین فرهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با حضور دکتر امیرسعید حسینی، مدیر فرهنگی دانشگاه، مسئول دبیرخانه دانشگاهی و جمعی از رابطین فرهنگی دانشکده‌ها، شبکه‌های بهداشت، بیمارستان‌های تابعه دانشگاه، روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۹ و ۲۰ آبان ماه جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

این نشست با هدف ارائه توضیحات جامع و کامل در خصوص اهمیت جشنواره، معرفی حوزه‌های مختلف جشنواره، نحوه فعالیت‌های آتی و اهداف آن، آموزش مراحل ثبت نام و ثبت اثر در سامانه جهت همکاری در معرفی جشنواره و بکارگیری پتانسیل‌های بزرگ استانی و تلفیق فرهنگ هنر و فرهنگ سلامت برگزار شد.

در این نشست دکتر حسینی با اشاره به نقش تاثیرگذار رابطین فرهنگی دانشکده‌ها و واحدهای تابعه در خصوص اهمیت جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: جشنواره‌ها ضربان سنج فعالیت فرهنگی دانشگاه‌ها و ابزار جدی توسعه فرهنگ سلامت هستند. همچنین ایشان در مورد تاثیر این جشنواره اظهار کرد: جشنواره بین المللی سیمرغ با استفاده از دو ظرفیت دانشجویان و همکاران فرصت خوبی برای پرداختن به عرصه سلامت به ما می‌دهد.

در ادامه جلسه مسئول دبیرخانه دانشگاهی در خصوص اهمیت جشنواره در ایام کرونا گفت: این جشنواره می‌تواند به پویا شدن دانشجویان و ایجاد نشاط در بین آنان کمک کند تا دچار خمودگی نشوند و نشاط به جمع دانشگاه بازگردد.

وی همچنین توضیحاتی در خصوص تغییرات فراخوان در سال جدید داد و گفت: با توجه به تغییر سامانه نیاز است که دانشجویان و همکاران را تشویق کنیم تا ثبت اثر خود را به روزهای آخر مهلت ثبت نام، به تاخیر نیندازند.

همچنین در این جلسه، ضمن اعلام جوایز بخش دانشگاهی و اعطای  امتیاز فرهنگی به اعضای هیئت علمی و رایزنی در خصوص اعطای امتیاز آموزشی ویژه پرسنل، از رابطین خواسته شد تا ابعاد مشارکت گسترده اساتید، متخصصین، کارشناسان را مورد توجه قرار دهند؛ و نظرات و پیشنهادات ارائه شده و میزان کارایی آنها مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان جلسه ضمن ثبت نام رابطین، شیوه ثبت نام در سامانه مرور و پوسترهای تبلیغی جشنواره به رابطین تحویل داده شد.

تاریخ انتشار: ۲۴ آبان، ۱۳۹۹
۰۸:۴۴ - ۰/۰۶/۲۷