داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

سومین نشست هم‌اندیشی رابطین فرهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

سومین نشست هم اندیشی رابطین فرهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ بیمارستان‌های استان، معاونت غذا و دارو، شبکه بهداشت شهرستان‌ها، با هدف معرفی جشنواره و حوزه های مختلف آن، ارائه توضیحاتی جامع از فعالیت‌های صورت گرفته جهت آگاهی رابطین از روند جشنواره، آموزش سامانه ثبت نام و ثبت اثر جهت بکارگیری قابلیت‌های رابطین در ایجاد نشاط و انگیزه در بطن جامعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سیمرغ، در ادامه سلسله نشست‌های هم‌اندیشی رابطین فرهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ مسئول دبیرخانه دانشگاهی با جمعی از رابطین فرهنگی معاونت غذا و دارو، شبکه های بهداشت شهرستان‌ها، بیمارستان‌های تابعه دانشگاه، نشستی در روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.
در این نشست‌، مسئول دبیرخانه جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن بیان اهمیت جشنواره و ارائه آمار از تعداد برگزیدگان دانشگاهی و کشوری در جشنواره دهم، به بررسی عوامل و ابعاد تعامل با افراد مستعد و توانمند، آگاه‌سازی رابطین در زمینه ارتقا کمی و کیفی سطح جشنواره در استان، آموزش مراحل ثبت نام و ثبت اثر در سامانه جهت ایفای نقش موثر در جذب استعدادهای شناسایی نشده کادر سلامت پرداخت.
همچنین در این جلسه، بهره‌گیری از امکانات لازم جهت جذب  آثار هنری مرتبط با حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی در دستور کار قرار گرفت.

در پایان جلسه ضمن ثبت نام رابطین، شیوه ثبت نام در سامانه مرور و پوسترهای تبلیغی جشنواره به رابطین تحویل داده شد.
براساس فراخوان جشنواره فرهنگی هنری وزارت بهداشت، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از ۱۵ مهرماه تا اول دی ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام و ثبت آثار خود به نشانی اینترنتی https://festivalfjava.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار: ۰۱ آذر، ۱۳۹۹
۰۹:۰۳ - ۹۹/۱۲/۱۲