داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

برگزاری نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی»، مسابقه عکاسی «روزهای کرونایی» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رئیس اداره فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برگزاری برنامه های متنوع به همت دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی سیمرغ در راستای گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س)، هفته پرستار و شب یلدا خبر داد. 

صدیقه مقدم فر اظهار کرد: نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی» با موضوع «کرونا و مدافعان سلامت» در جهت تجلیل از مدافعان سلامت در تمامی بیمارستان های استان در حال برگزاری است و بینندگان این آثار در جریان تلاش ها و ایثارگری های کادر بهداشت و درمان قرار می گیرند. 

وی، برگزاری مسابقه عکاسی «روزهای کرونایی» را از دیگر فعایت های دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه معرفی کرد و ادامه داد: در این مسابقه، کادر سلامت، عکس های خود از روزهای کرونایی محیط فعالیت خود را از طریق روابط عمومی بیمارستان های استان  به این دبیرخانه ارسال می کنند. 

مسئول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: عکس های ارسالی توسط هیات داوری مورد بررسی قرار خواهند گرفت و آثار برگزیده معرفی و از صاحبان آنها تجلیل خواهد شد. 

مقدم فر در ادامه سخنانش، تولید پادکست صوتی در راستای تجلیل از مدافعان سلامت به مناسبت هفته پرستار و شب یلدا را از دیگر اقدامات دبیرخانه سیمرغ در دانشگاه برشمرد و افزود: این پادکست در قالب «رادیو مفدا» تولید شده است و در تمامی بیمارستان های استان در هنگام برگزاری نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی» در حال پخش است. 

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اینکه زهرا آقائی در این مدت توانسته است وظایف روابط عمومی جشنواره را به نحو مناسب و شایسته ای انجام دهد، افزود: برگزاری نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی»، مسابقه عکاسی «روزهای کرونایی» و تولید پادکست صوتی با همکاری تنگاتنگ مفدا تبریز ممکن شده است. 

تاریخ انتشار: ۰۲ دی، ۱۳۹۹
۰۸:۵۳ - ۰/۰۶/۲۷