داغ ترین ها:

اخبار و رویداد ها

news photo

ارتباط با جوان‌ها برایم مهم است/ حضور رحمانیان در پردیس تئاتر تهران

محمد رحمانیان یکی از داوران بخش تئاتر هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت به تماشای اثری از دانشجویان سبزوار نشست.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، نمایش «تراژدی تردید» اثر سجاد خیام در اولین روز جشنواره در سالن اصلی پردیس تیاتر تهران روی صحنه رفت و محمد رحمانیان در جایگاه داوری به تماشای آن نشست.

این نمایش با محور قیام امام حسین (ع) و  نقش حر ابن ریاحی آماده شده است و یکی از ویژگی های خاص آن، استفاده از بازیگران زن در نقش هایی است که عموما مردان ایفاگر آن می شوند. رحمانیان بعد از پایان نمایش با حضور در پشت صحنه به دانشجویان سبزواری خسته نباشید گفت و از آنان پرسید که آیا این نمایش را قبلا در سبزوار اجرا کرده بودند؟ این داور جشنواره با اشاره به سخت و دشوار بودن متن انتخاب شده توسط این گروه تئاتری آنان را تحسین کرد.

رحمانیان در گفت و گو با خبرنگار ستاد جشنواره عنوان کرد: «از اینکه بهانه ای ایجاد شده تا تئاتر ببینم خوشحالم».

رحمانیان در پاسخ به این سوال که ایجاد پل فرهنگی میان جامعه پزشکی و جامعه هنری را چگونه ارزیابی می کند بیان داشت: «اصلا برای من فرقی نمی کند این جشنواره را چه کسی و با چه هدفی برگزار کرده است. من برای تماشای تیاتر آمده ام و امیدم این است که تا روز آخر با کارهای خوبی مواجه شوم. هیچ پیش بینی خاصی ندارم. قرار است کار نسل جوان را به قضاوت بنشینم و از این نظر احساس خوبی دارم. تنها چیزی که برای من مهم است دیدن آن رخدادی است که روی صحنه شکل می گیرد».

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین، ۱۳۹۶
۰۲:۰۶ - ۹۹/۰۴/۱۳